MojeBoje 001... generalnie facetem „rocznik 77”

   Odkąd pamiętam interesowały mnie komputery i grzebanie w nich. Pierwszym „komputerem” była Amiga 500, do tej pory pamiętam to uczucie, kiedy Ojciec przyniósł to "Coś" do domu (1990r.). Już tydzień później musiałem się dowiedzieć co jest w środku. Tak narodziło się moje zainteresowanie komputerami i grami komputerowymi. Pamiętam pierwsze gry komputerowe, w które grałem - „War Zone” oraz „Sherman M4”. Czasami z sentymentem wracam do nich przypominając sobie te beztroskie młodzieńcze lata. Pasja ta przetrwała ze mną do dnia dzisiejszego.

    Kim jestem teraz? Chyba człowiekiem, który wie czego w życiu chce i nie żałuje niczego co miało miejsce w przeszłości. Idę do przodu zadowolony z tego, co mam i co w życiu osiągnąłem. Mam kochającą rodzinę, wspaniałą żonę, dorosłego syna. Czego chcieć więcej? Mam wszystko i jestem szczęśliwy.   

   Na tej stronie internetowej możecie znaleźć moje zdjęcia, nie jestem może profesjonalnym fotografem, ale biorę aparat i „łapię” to co widzę, to co mnie otacza.   

   Bardzo lubię czynny wypoczynek, uwielbiam jazdę rowerem oraz rolki. Więcej o tym w zakładce „Wolny czas”. Jazda na rolkach i rowerze pozwala mi na zrelaksowanie się po „ciężkim” biurowym dniu pracy.