Ułatwienia dostępu

MojeBoje 001Na Politechnice Opolskiej pracuję nieprzerwanie od 1 września 2005 roku.
Swoją przygodę na PO rozpocząłem w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, a zajmowałem się tam administrowaniem sieciami komputerowymi, projektowaniem okładek publikacji naukowych, tworzeniem reklam do gazet oraz tworzeniem stron internetowych projektów realizowanych przez AIP.
Kolejnym etapem było przejście z AIP na Wydział Ekonomii i Zarządzania, i tu jestem do teraz, a moją rolą jest m.in. administrowanie infrastrukturą komputerową Wydziału, czy też projektowanie materiałów promocyjnych (okładek publikacji, dyplomów, zaświadczeń, itp.) Zajmuję się także administracją strony internetowej, profilu na Instagramie oraz Facebook #WEiZPO.

W 2021 roku zostałem powołany do pełnienia zadań Pełnomocnika Rektora ds. nauczania na odległość na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w zakresie portalu Moodle, a także do pełnienia funkcji Pełnomocnika Rektora ds. multimediów Politechniki Opolskiej.
Od 2015 roku dążyłem do powstania czegoś nowego na Wydziale, czegoś, co z wraz z rozwijającymi się technologiami pozwoli na zapoczątkowanie studia podcastowego, które ma na celu szerokie wyjście do studentów, pracodawców oraz naukowców zainteresowanych przedsięwzięciami w nim realizowanymi. Pierwotne „Studio Wydziałówka” zyskało ostateczną nazwę „Studio Emiter”, co jest ukłonem w stronę historycznego Radia Emiter, prowadzonego na Politechnice dla i przez studentów przez wiele lat. Dla zainteresowanych krótka historia powstawania mojego projektu: Studio Emiter.

Pliki Cookies

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z mojej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie możecie dokonać zmiany ustawień w swoich przeglądarkach.

Więcej informacji