Ułatwienia dostępu

Od jakiegoś czasu posiadam uprawnienia do poruszania się w przestrzeni powietrznej dronami. Kategoria w której posiadam uprawnienia to:  A1, A2, A3, NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05, NSTS-06, STS-01, STS-02.

Europejski certyfikat kompetencji pilota drona, uprawniający do wykonywania lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku BVLOS w kategorii szczególnej – scenariuszu narodowym NSTS-06<25 kg.

Mogę latać dronem nad obszarami zaludnionymi i ludźmi zachowując bezpieczną odległość. Mogę latać dronami, które nie posiadają nadanej klasy czyli dostępnymi obecnie na rynku bez dodatkowych ograniczeń.
Mogę ubiegać się o zgodę prezesa ULC lub certyfikat LUC w przypadku operacji niemieszczącej się w scenariuszu standardowym, czyli np. loty powyżej 120 m AGL lub wysokości najwyższej przeszkody powiększonej o 15 m.

Pliki Cookies

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z mojej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie możecie dokonać zmiany ustawień w swoich przeglądarkach.

Więcej informacji