Ułatwienia dostępu

studioeMiejsce do transmisji i nagrań video oraz pracy ze studentami Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej.
Projekt mojego autorstwa na studio podcastowe powstał kilka lat temu (2015) przy okazji oddawania do użytku Centrum Nauka Biznes przy ul. Waryńskiego 4. Pierwsze przymiarki do stworzenia tego miejsca zyskały roboczą nazwę „Studio Wydziałówka”.
Po kilku latach organizacyjnej i finansowej ciszy, nadarzyła się okazja na przejęcie części wyposażenia uczelnianego „Radia Emiter”, które od jakiegoś czasu wygaszało swoją działalność.
W wyniku rozmów z JM. Rektorem, dr hab. inż. Marcinem Lorencem oraz z Dziakanem Wydziału Ekonomii i Zarządzania dr inż. Marzeną Szewczuk-Stępień, na temat moich pomysłów związanych ze studiem, zostały przydzielone środki finansowe na brakujące wyposażanie, sprzęt oraz jego dostosowanie do standardów amatorskiego studia podcastowo/nagraniowego.
W budowie nowego „Emitera” nieocenioną pomoc otrzymałem z uczelnianej Sekcji Gospodarczo-Technicznej, której pracownicy wykonali adaptację przydzielonych pomieszczeń poprzez przebudowę pokoi, w tym wycięcie w ścianach okien reżyserskich, montaż w każdym z pokoi pianki wygłuszającej, a także specjalnej wykładziny akustycznej. Wykonano również meble według mojego projektu, a stoły oraz drzwi studyjne dodatkowo zostały oklejone specjalną wykładziną wytłumiającą.
Studio „Emiter” składa się z trzech pomieszczeń na drugim piętrze Centrum Nauka Biznes przy ul. Waryńskiego 4:

  • pokój nr 305 – reżyserka, o powierzchni ok. 6m2
  • pokój nr 304 – szary, o powierzchni 28m2,
  • pokój nr 306 – pomarańczowy, o powierzchni 19m2

Chcesz zobaczyć jak wygląda skończony projekt Studia Emiter, zapraszam na podstronę projektu na stronie Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej.Pliki Cookies

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z mojej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie możecie dokonać zmiany ustawień w swoich przeglądarkach.

Więcej informacji